Matcher idag - Stockholms Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Landskamper 2021-09-19
Tid Match Resultat Anläggning
Dam U23 landskamp
16:00 Nederländerna - Sverige 3 - 0 Sportpark Parkzicht
Futsal damlandskamp
14:00 Sverige - Polen 3 - 3 Helsingborg Arena A-hall

Hela landskampsprogrammet

Matcher 2021-09-19
Tid Match Resultat Anläggning
Superettan 2021
13:00 Akropolis IF - Västerås SK FK 0 - 2 Grimsta IP 1
Ettan Norra 2021
16:00 Hammarby TFF Herrfotboll - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 1 Hammarby IP 1
Div 3 Södra Svealand, herr 2021
19:00 FC Nacka Iliria - IFK Aspudden-Tellus Vårbergs IP 2
P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 2)
12:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - BK Forward 0 - 3 Solberga BP 1
13:00 IFK Haninge - Tyresö FF 0 - 2 Torvalla IP 1
P19 Allsvenskan Norra 2021
14:00 Täby FK - Örebro SK FK 1 - 1 Tibblevallen (Täby SC 1)
16:00 IF Brommapojkarna - AIK Grimsta IP 1
P19 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2)
13:00 Brommapojkarna DFF - Forssa BK 6 - 4 Åkeshovs BP 1
P19 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 1)
13:00 Viggbyholms IK FF - Vaksala SK 3 - 0 Hägernäs IP 1
13:30 Karlbergs BK - Vallentuna BK 6 - 2 Stadshagens IP 1
P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1)
14:30 Enskede IK - Karlslunds IF FK 2 - 0 Skarpnäcks SF 3
P17 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 2)
19:00 Nacka FC - Örebro Syrianska IF Fisksätra IP 1
P17 Allsvenskan Norra 2021
14:00 Bele Barkarby FF - Älvsjö AIK FF 3 - 3 Veddestavallen 1
15:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - IK Sirius FK 1 - 5 Brantbrinks IP 2
16:30 IFK Lidingö FK - AIK FF Lidingövallen 2
P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 2)
15:30 FC Djursholm - Vasalund IF 3 - 1 Djursholms IP 2
P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 1)
17:00 Brommapojkarna DFF - Sollentuna FK Åkeshovs BP 1
P16 Nationell A3
18:30 IF Brommapojkarna - Örebro SK FK Grimsta IP 1
P16 Nationell B5
13:00 Bele Barkarby FF - Järfälla FF 1 - 3 Strömvallen 1
Svenska Spel F19 Norra 2021
12:00 Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna Älvsjö IP 1
13:00 Hammarby IF FF - Morön BK 8 - 3 Hammarby IP 1
15:00 Djurgårdens IF FF - AIK FF 2 - 2 Kristinebergs IP 1
F17 SM 2021 - Norra Svealand
13:00 IFK Stocksund - AIK FF Inst. Homecall Arena Danderyd 1
F17 SM 2021 - Mellersta Svealand
13:00 Sollentuna FK - KIF Örebro DFF Inst. Norrvikens IP 1
18:15 Hammarby IF FF - Gideonsbergs IF Inst. Hammarby IP 1
F17 SM 2021 - Södra Svealand
00:00 Boo FF - Västerås BK 30 Inst.
00:00 IFK Aspudden-Tellus - Tyresö FF Inst.
Damer div 2 östra Svealand
16:00 Karlbergs BK - Värmdö IF 5 - 2 Stadshagens IP 1
18:00 Lindhagen FF - Skogstorps GOIF Essinge IP 1
Herrar 4 Norra
15:00 FC Djursholm - Bele Barkarby FF 0 - 4 Djursholms IP 1
16:00 Banjul FC - Kista SC 2 - 3 Knutby BP 1
Herrar 4 Mellersta
19:00 IFK Lidingö BK - Norrtulls SK Lidingövallen 2
Herrar 5 Norra
18:00 Turebergs IF - Storskogens SK Norrvikens IP 1
Herrar 5 Södra
18:15 Rönninge/Salem Fotboll - Norsborg FC Berga IP 1
19:00 FC Tyresö United - Tungelsta IF Tyresövallen 2
Herrar 6 C
15:00 Torstens Lärjungar BK - Tekniska Högskolan FC 1 - 1 Breviks IP 1
18:00 Konglig Samhällsbyggnadssektion FC - IFK Lidingö FC Östermalms IP 1
Herrar 7 A
15:30 Bällsta FF - Rydbo IF Bällstabergs BP 1
19:00 Ultimate Concern IF - Stocksunds IF Helenelunds IP 1
Herrar 7 B
15:00 Upplands-Bro United FK - Råsunda FC 2 - 1 Kungsängens IP 2
Herrar 7 C
20:00 IK Makkabi - Kungsholms FK Essinge IP 1
Herrar 7 D
20:00 FC Innerstan Stockholm - FC Boo Östermalms IP 1
20:00 SuS IF - AK Stockholmsatleterna Stadshagens IP 1
Herrar 7 E
16:00 IK Sture - IF Söderkamraterna 2 - 2 Zinkensdamms IP 1
16:00 Solberga BK - BK Borsten 0 - 2 Solberga BP 1
19:00 Viking Södermalm BK - Los Ché IF Hammarbyhöjdens BP 1
20:00 IF Atletico Camelen - SPIK Zinkensdamms IP 1
Herrar 7 F
16:00 Boo SK - Saltsjöbadens IF Björknäs IP 1
Herrar Vet A
16:30 IF Wasa - Alianza IF Tallbohovs IP 1
18:00 Bollstanäs SK - Kallhälls FF 3 - 2 Bollstanäs IP 1
20:00 Sollentuna FK Y - Sollentuna FK X Norrvikens IP 1
Herrar Vet B
18:00 Hagalunds IS - Kofkella Kultur o IF 2 - 7 Råsunda IP 1
18:00 Iberoamericana IF - Brottby SK Spånga IP 4
20:00 Vallentuna BK - Ursvik IK Vallentuna IP 2
Herrar Vet C
16:00 Munsö IF - Hässelby SK FF Söderby 1
18:00 FK Bromma - Skå IK & Bygdegård Ängby Södra BP 1
20:00 Polonia Falcons FF - Apollon Solna FK Åkeshovs BP 1
Herrar Vet D
18:00 IFK Aspudden-Tellus - Hägersten SK Aspuddens IP 1
20:00 FC Vantör - Gröndals IK Hagsätra IP 1
Herrar Vet E
14:00 Fittja IF - Los Copihues Fittja BP 1
18:00 Arameisk-Syrianska IF - Tullinge TP FK Brunna IP 2
20:00 Solberga BK - Tullinge BK Solberga BP 1
Damer 3 A
16:00 IFK Aspudden-Tellus - Kungsängens IF Aspuddens IP 1
16:00 Viggbyholms IK FF - Mariebergs SK Hägernäs IP 1
18:00 Sundbybergs IK - Spånga IS FK Sundbybergs IP 2
18:00 Vasastan BK - Essinge IK Stadshagens IP 1
18:00 Åkersberga BK - IFK Stocksund Österåkers Friidrottsarena
Damer 3 B
16:00 Ingarö IF - IFK Haninge Ingarö IP 1
18:30 Nacka Allstars DFF - Rågsveds IF Myrsjö IP 1
19:00 Järla IF FK - Hanvikens SK Nacka IP 2
Damer 4 A
15:00 Ekerö IK - Reymersholms IK Träkvistavallen 1
17:00 Ursvik IK - IFK Lidingö BK Örvallen 1
18:00 Vasalunds IF - Årsta FF Skytteholms IP 2
Damer 4 B
16:00 Västerhaninge IF - IFK Tumba FK Hanvedens IP 1
17:00 Skå IK & Bygdegård - Västertorps BK 7 - 0 Svanängens IP 2
Damer 5 A
18:00 Erikslunds KF - Hässelby SK FF Skarpäng 1
Damer 5 B
17:00 Gustavsbergs IF FK - Boo FK Farstaborg 1
18:00 BK Träsket - Saltsjöbadens IF Zinkensdamms IP 1
18:00 Solberga BK - Norrtulls SK Solberga BP 1
20:00 Tekniska Högskolan FC - AK Stockholmsatleterna Stadshagens IP 2
Damer 5 C
16:00 Grödinge SK - Tullinge FF 0 - 1 Broängsplan 1
18:00 Vendelsö IK - Norsborg FC Haningevallen 1
SSD 2 Södra
18:00 Sätra SK - Segeltorps IF Sätra BP 1
SSH 2 Södra
19:00 Järla IF FK - IFK Aspudden-Tellus Nacka IP 1 (hall)
SSH 3 Norra
20:00 Som United Fotbollsförening - Reymersholms IK Knutby BP 1
20:00 Värtans IK - Kungsängens IF Hjorthagens IP 1
SSH 4 Södra
20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Grödinge SK Brantbrinks IP 2
SSH 5 Norra
18:00 Edessa Syrianska KIF - Bollstanäs SK 1 Tallbohovs IP 1
19:30 Årsta FF - Åkersberga FC B Årstagårdens BP 1
SSH 5 Södra
16:00 Danderyds SK C - FC Brandbergen Danderydsvallen 1
SSH 6 Norra
18:00 Hässelby SK FF - Alvik FC Hässelby Gårds BP 1
20:00 Tudor Arms FC - Skå IK & Bygdegård Tantolundens BP 1
SSH 7 Norra
18:00 Reymersholms IK D - IK Säbysjön Tantolundens BP 1
SSH 7 Södra
19:00 Tyresö FF C - Tullinge BK Tyresövallen 1
19:45 Skogås-Trångsunds FF - BK Gömmaren Nytorps Mosse IP 1
SSH 8 Norra
18:00 Qaran IKF - Norrtulls SK C Knutby BP 1
SSH 8 Södra
18:00 Sköndals IK FK B - Sörskogens IF Skarpnäcks SF 3
19:00 Bollmora Internacional IKF - Landsort Footballclub B Trollbäckens IP 2
F2005/2002- 1A
14:00 IK Frej Täby FF 1 - AIK FF 1 Vikingavallen/Täby IP 1
16:00 Täby FK 1 - Österåker/Åkersberga Utd. Tibblevallen (Täby SC 2)
F2005/2002- 2A
14:00 IF Brommapojkarna 6 - Enebybergs IF 1 5 - 5 Grimsta IP 2
14:00 Vallentuna BK DF - Sundbybergs IK Grön Vallentuna IP 2
F2005/2002- 2C
12:30 Telge United FF - Segeltorps IF Blå 5 - 1 Östertälje IP B, del 2
14:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Örby IS Berga IP 1
15:00 Järla IF FK Svart - Älta IF 2 3 - 2 Nacka IP 2
16:00 Enskede IK - Skogås-Trångsunds FF Röd Hagsätra IP 1
F2005/2002- 3A
16:00 Sollentuna FK 1 - Norrtulls SK 2 2 - 0 Norrvikens IP 1
F2005/2002- 3B
11:30 Essinge IK DJ - IFK Aspudden-Tellus 1 2 - 3 Essinge IP 1
14:00 Hammarby IF FF 2005 - Huddinge IF 2 6 - 0 Kärrtorps IP 1
16:00 Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 2 2 - 0 Tantolundens BP 1
P2003/2002- 1A
17:00 Enebybergs IF 2 - AIK FF 1 Enebybergs IP 1
P2003/2002- 1B
18:00 IFK Tumba FK 1 - Älta IF Storvretens BP 1
20:00 Enskede IK - Boo FF 1 Farsta IP 1
P2003/2002- 2A
18:00 FC Djursholm - Åkersberga BK Djursholms IP 2
18:00 IFK Vaxholm - Sollentuna FK P03 Vaxö IP 1
20:00 Täby FK 03:2 - IFK Lidingö FK S-3 Tibblevallen (Täby SC 2)
P2003/2002- 2B
12:00 Djurgårdens Talangfotbollsförening 4 - Skå IK & Bygdegård Hjorthagens IP 1
14:00 IF Söderkamraterna 1 - Ängby IF 1 Zinkensdamms IP 1
P2003/2002- 2C
13:00 Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 1 Tungelsta IP 1
14:00 Värmdö IF 2 - Stureby SK 1 8 - 2 Värmdövallen 1
20:00 IF Brommapojkarna 3 - Boo FF 3 Stora Mossens IP 1
P2004- 1A
15:00 FC Järfälla 1 - Vallentuna BK 2 Järfällavallen 1
18:15 Åkersberga BK Svart - Spånga IS FK Åkersberga IP 2
P2004- 1B
12:30 Enskede IK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK 4 - 2 Hagsätra IP 1
P2004- 2A
14:00 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK Hässelby Gårds BP 1
18:00 Nockebyhovs IF - Rotebro IS FF 1 Blackeberg BP 1
P2004- 2B
16:15 Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 4 Skarpnäcks SF 3
18:00 IF Brommapojkarna 3 - Essinge IK 1 Stora Mossens IP 1
P2004- 2C
13:30 Västerhaninge IF - Boo FF 2 Hanvedens IP 2
15:00 Järla IF FK - Värmdö IF 2 5 - 1 Nacka IP 1 (hall)
15:00 Älta IF - Ingarö IF 2 8 - 2 Älta IP 1
P2004- 3A
13:00 Kallhälls FF Blå - Erikslunds KF 31 Bolindervallen 1
17:00 Danderyds SK FF 1 - Bele Barkarby FF 3 Enebybergs IP 2
19:30 IFK Viksjö HJ-U 2 - Stocksunds IF Gul Viksjövallen 2
P2005- 1A
12:00 Hässelby SK FF 1 - Essinge IK 1 0 - 5 Hässelby Gårds BP 1
12:00 Reymersholms IK 1 - Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 Zinkensdamms IP 1
16:00 Brommapojkarna DFF 1 - Hammarby IF FF 8 grön 2 - 2 Grimsta IP 2
17:30 Årsta FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Årstagårdens BP 1
P2005- 1B
14:00 AIK FF 2 - Älvsjö AIK FF 1 - 2 Skytteholms IP 2
P2005- 2A
14:00 Täby FK U - Kista SC KFUM 1 0 - 3 Tibblevallen (Täby SC 2)
16:00 Åkersberga BK Svart - Bro IK Margretelunds IP 2
19:30 Spånga IS FK 2 - Enebybergs IF 1 Spånga IP 4
P2005- 2B
13:00 IF Brommapojkarna 3 - Boo FF 3 Kälvesta BP 1
P2005- 2C
15:00 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge 2 0 - 3 Haningevallen 1
P2005- 3A
13:15 Erikslunds KF 3 - IF Brommapojkarna 20 Skarpäng 1
16:00 IFK Lidingö FK N - IFK Vaxholm 0 - 1 Högsätra BP 1
P2005- 3B
11:00 Stocksunds IF Gul - Sollentuna FK Syd 2 - 4 Stockhagens IP 1
12:00 IF Brommapojkarna 12 - Reymersholms IK 2 11 - 1 Grimsta IP 2
14:00 Värtans IK 2 - Norrtulls SK 2 3 - 2 Hjorthagens IP 1
15:00 Gröndals IK 1 - Ekerö IK 2 Gröndals BP 1
P2005- 3C
12:00 Gustavsbergs IF FK U16 - Sickla IF 3 0 - 1 Farstaborg 1
14:00 Älvsjö AIK FF 3:2 - Vendelsö IK 2 Älvsjö IP 1
16:00 Stuvsta IF 2 - Tallkrogens IF Stuvsta IP 1
F2006- 1
09:00 Saltsjöbadens IF Vit - Sollentuna FK Akademi1 0 - 3 Saltsjöbadens IP 1
11:00 Bollstanäs SK Gul - Hammarby IF FF 1 0 - 3 Bollstanäs IP 1
16:00 IF Brommapojkarna 1 - Österåker/Åkersberga Utd. 1 - 1 Stora Mossens IP 1
F2006- 2A
09:30 FC Djursholm 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Djursholms IP 2
10:00 Vallentuna BK DF 1 - IFK Viksjö 1 2 - 0 Vallentuna IP 2
12:00 IK Frej Täby FF 1 - Ursvik IK Svart 0 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
F2006- 2B
09:00 Hammarby IF FF 2 - Årsta/Aspudden/Gröndal 1 - 1 Hammarby IP 1
13:30 Hanvikens SK - AIK FF 2 4 - 1 Trollbäckens IP 2
13:30 Sickla IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 3 Nacka IP 1 (hall)
14:00 Reymersholms IK 1 - Sollentuna FK F06 1 2 - 1 Tantolundens BP 1
F2006- 3B
15:00 Saltsjöbadens IF Blå - Västerhaninge IF 2 - 1 Saltsjöbadens IP 1
P2006- 1A
Sollentuna FK Hel. 1 - AIK FF 1 Uppskj. Edsbergs Sportfält 3
14:15 Bollstanäs SK Gul - IK Frej Täby FF 1 Bollstanäs IP 1
16:00 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK SPF 1 4 - 0 Åkersberga IP 2
P2006- 1B
12:00 AIK FF 2 - Sollentuna FK Norrv. 1 6 - 1 Skytteholms IP 2
16:00 IF Brommapojkarna 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Ängby IP 1
P2006- 2A
14:00 Sollentuna FK Nord 1 - IF Brommapojkarna 6 Edsbergs Sportfält 3
18:00 Djurgårdens IF FF 7 - Ursvik IK Svart Hjorthagens IP 1
P2006- 2B
12:00 Reymersholms IK 2 - Spånga IS FK 2 5 - 1 Tantolundens BP 1
13:00 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö 2 Kungsängens IP 2
17:00 Ekerö IK - Vasalund IF U2 3 - 6 Träkvistavallen 1
P2006- 2C
12:00 Jarlabergs IF Svart - Täby FK 51 Nacka IP 1 (hall)
14:00 IFK Aspudden-Tellus 2 - Saltsjöbadens IF 3 - 2 Aspuddens IP 1
P2006- 2D
11:00 Rågsveds IF 1 - Årsta FF 2 Hagsätra IP 1
12:00 Hanvikens SK Röd - Segeltorps IF Blå 0 - 4 Trollbäckens IP 2
P2006- 3B
10:30 Täby FK 41 - IF Brommapojkarna 5 2 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
12:00 Sundbybergs IK Vit - Ängby IF 1 1 - 2 Sundbybergs IP 2
18:00 Boo FF 5 - AIK FF 3 Boovallen 2
P2006- 3C
12:30 IF Brommapojkarna 9 - Enskede IK 5 1 - 1 Stora Mossens IP 1
15:00 Sollentuna FK Nord 2 - Boo FF 7 Norrvikens IP 2 Hall
P2006- 3D
10:00 Hammarby IF FF 7 vit - Älta IF 2 1 - 1 Skarpnäcks SF 3
P2006- 3E
14:00 Nackdala AIS - Tungelsta IF 1 Broängsplan 1
18:00 Hammarby IF FF 2 vit - Tullinge BK Blå Kärrtorps IP 1
P2006- 4A
12:30 Spånga IS FK 4 - Bollstanäs SK Blå Spånga IP 4
16:00 Bele Barkarby FF 2 - Viggbyholms IK FF Strömvallen 1
P2006- 4B
09:30 Norrtulls SK 2 - FK Bromma Stadshagens IP 1
10:00 Danderyds SK FF Blå - Reymersholms IK 1 5 - 3 Enebybergs IP 2
14:00 BK Bussenhus Svart - IFK Lidingö FK 3 blå 5 - 6 Knutby BP 1
F2007- 1A
10:45 IFK Stocksund 1 - AIK FF 1 3 - 4 Homecall Arena Danderyd 1
15:00 Boo FF Blå - Sollentuna FK Akademi Myrsjö IP 1
F2007- 1B
12:00 Värmdö IF Blå - Boo FF 1 4 - 0 Värmdövallen 1
13:30 Gröndals IK 1 - Hammarby IF FF 1 3 - 3 Gröndals BP 1
F2007- 2A
12:30 Ursvik IK Svart - Bollstanäs SK Gul OW (0 - 3) Ursviks IP 1
18:15 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Österåker FK 1 Hägernäs IP 2
F2007- 2B
13:00 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF 1 2 - 4 Örvallen 1
15:00 Stureby SK Lila - Vasalund IF 1 Stureby Skola BP 1
16:00 IFK Stocksund 3 - IF Brommapojkarna 2 Homecall Arena Danderyd 1
16:30 Djurgårdens IF FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK grön Östermalms IP 1
F2007- 2C
15:30 Tyresö FF 1 - Ingarö IF 1 Tyresövallen 2
16:30 Stureby SK Rosa - Sickla IF Blå 3 - 5 Stureby Skola BP 1
F2007- 3A
12:00 IF Brommapojkarna 4 - Enebybergs IF 2 2 - 1 Vällingby BP 1
18:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Vaxholm 2 Högsätra BP 1
F2007- 3B
13:00 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 3 Träkvistavallen 2
14:30 IFK Lidingö FK 3 - Kallhälls FF Blå Högsätra BP 1
15:00 Nockebyhovs IF 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 5 Åkeshovs BP 1
F2007- 3C
11:30 Reymersholms IK 1 - Ingarö IF 2 4 - 2 Långholmens BP 1
12:00 Älta IF 1 - Essinge IK 1 WW (-3 - -3) Älta IP 1
F2007- 3D
12:00 Segeltorps IF Blå - Hanvikens SK Vit Segeltorps IP 1
15:30 Nynäshamns IF FK 1 - Vendelsö IK 2 4 - 0 Kvarnängens IP 2
18:00 Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå Stuvsta IP 1
F2007- 4A
12:45 IFK Vaxholm 1 - Kista SC KFUM 1 2 - 9 Vaxö IP 1
15:00 Djurgårdens IF FF 4 - Värtans IK 3 - 3 Östermalms IP 1
F2007- 4B
18:30 Karlbergs BK 1 - FK Bromma 1 Stadshagens IP 2
F2007- 4C
14:00 Skogås-Trångsunds FF - Boo FF 5 3 - 2 Nytorps Mosse IP 1
F2007- 4D
12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Boo FF 6 4 - 3 Hägerstensåsens BP 1
15:30 Sätra SK - Stuvsta IF 4 Sätra BP 1
P2007- 1A
10:30 Åkersberga FC 1 - Täby FK FA Röllingby 1
12:00 Djurgårdens IF FF 2 - Maj FC 1 - 4 Östermalms IP 1
13:00 Viginti Quattuor FC F24 - FC Djursholm 1 Wasavallen 1
P2007- 1B
11:00 Hammarby IF FF 40 grön - Spånga IS FK 2 - 3 Eriksdals BP 1
11:30 IFK Lidingö FK - Bele Barkarby FF 1 Högsätra BP 1
13:30 IF Brommapojkarna 5 - Vasalund IF A Vällingby BP 1
17:00 Karlbergs BK Röd 1 - IFK Viksjö 1 1 - 6 Stadshagens IP 2
P2007- 1C
10:00 Hammarby IF FF 2 grön - Nacka FC 0 - 14 Kärrtorps IP 1
10:30 Sickla IF 1 - IF Brommapojkarna 3 Stavsborgs BP 1
12:00 Stureby SK Lila - Råsunda IS U14 2 - 4 Stureby Skola BP 1
P2007- 1D
09:00 IF Brommapojkarna 2 - FoC Farsta FF Röd 10 - 1 Stora Mossens IP 1
12:30 IFK Stockholm FK 1 - FC Vantör P2007 Vårbergs IP 2
P2007- 2A
15:00 Bro IK Vit - Vallentuna BK 1 Bro IP 2
15:00 IK Frej Täby FF 1 - AIK FF 5 Vikingavallen/Täby IP 2
P2007- 2B
13:00 IFK Lidingö FK 2 - AIK FF 4 Lidingövallen 2
15:00 Vasalund IF Röd - Täby FK 41 1 - 7 Råsunda IP 1
15:30 Norrtulls SK 1 - Ursvik IK Svart Stadshagens IP 2
P2007- 2C
13:00 Täby FK 51 - Skå IK & Bygdegård 1 0 - 4 Näsbydal 1
17:00 Sollentuna FK Syd 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 5 Helenelunds IP 1
P2007- 2D
10:30 Djurgårdens IF FF 5 - Karlbergs BK Röd 2 1 - 3 Östermalms IP 1
10:30 Gröndals IK Svart - Huddinge IF P07:5-1 Gröndals BP 1
13:30 AIK FF 3 - Hammarby IF FF 12 grön 1 - 5 Råsunda IP 1
16:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Kämpetorps BP 1
P2007- 2E
13:00 Ingarö IF Gul - Espanyol Academy IF Blå Ösby BP 1
P2007- 2F
17:00 Tyresö FF 1 - Västerhaninge IF 6 - 1 Tyresövallen 2
P2007- 2G
14:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Stuvsta IF 2 Brunna IP 2
P2007- 3A
09:00 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 13 vit 2 - 6 Östermalms IP 1
12:00 Bällsta FF Grön - IF Brommapojkarna 13 1 - 2 Bällstabergs BP 1
18:15 Sollentuna FK Nord 3 - Täby FK 22 Norrvikens IP 2 Hall
P2007- 3B
13:30 Sollentuna FK Syd 2 - AIK FF 6 Helenelunds IP 1
P2007- 3C
11:00 Sollentuna FK Mitt 1 - Vällingby AIK 1 Norrvikens IP 2 Hall
14:30 Ekerö IK 2 - Bele Barkarby FF 2 2 - 1 Träkvistavallen 2
P2007- 3D
10:45 Spånga IS FK 3 - IFK Aspudden-Tellus 2 4 - 12 Spånga IP 4
11:30 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 10 5 - 3 Örvallen 1
14:00 Karlbergs BK Grön - Vasalund IF 11 Stadshagens IP 2
P2007- 3E
10:30 Älta IF gul - Årsta FF 1 5 - 4 Älta IP 1
14:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Sickla IF 4 3 - 2 Farstaborg 1
16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Värmdö IF Blå Kärrtorps IP 1
P2007- 3G
09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK Grön 3 - 4 Berga IP 1
P2007- 4A
13:30 Bällsta FF Vit - IFK Österåker FK 3 Bällstabergs BP 1
13:30 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 12 Enebybergs IP 2
P2007- 4B
12:30 Bromstens IK 2007 - Göta Traneberg IK 4 - 4 Bromstens IP 2
16:00 Ekerö IK 4 - Kallhälls FF Vit 5 - 0 Träkvistavallen 2
P2007- 4D
12:00 Spårvägens FF vit - Älta IF vit 4 - 5 Skarpnäcks SF 3
13:30 Stureby SK Grön - Reymersholms IK 1 0 - 1 Stureby Skola BP 1
14:15 IFK Haninge 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Torvalla IP 3
18:00 Enskede IK Blå - Boo FF 3 4 - 1 Enskede IP 3
P2007- 4E
16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - FoC Farsta FF Vit Brantbrinks IP 1
16:30 Vårby Gårds IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 9 - 7 Vårbyparkens BP 1
17:00 Boo FF 6 - Älvsjö AIK FF Röd Skuru IP 1
P2007- 5B
12:30 Ingarö IF Vit - Saltsjöbadens IF Blå 1 - 2 Ingarö IP 2
F2008- 1A
18:15 Täby FK 31 - Hammarby IF FF 1 svart Tibblevallen (Täby SC) 21
F2008- 1B
12:30 Hammarby IF FF 1 grön - IFK Lidingö FK 5 - 2 Eriksdals BP 1
F2008- 2A
10:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Ekerö IK 1 Lidingövallen 21
15:30 Bollstanäs SK Gul - AIK FF 2 Bollstanäs IP 2
16:00 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK TegelV 1 4 - 0 Olovslunds BP 1
F2008- 3A
12:00 Enebybergs IF 1 - Sundbybergs IK Grön 5 - 1 Enebybergs IP 2
13:00 Sollentuna FK TegelV 2 - Täby FK 41 Edsbergs Sportfält 21
15:00 Runby IF - IFK Vaxholm Runby IP 1
16:00 Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF Blå Skinnaråsens IP 21
F2008- 3B
11:00 Bele Barkarby FF 2 - Täby FK 32 Veddestavallen 2
11:00 Kallhälls FF Blå - Enebybergs IF 2 1 - 2 Bolindervallen 2
13:30 Ekerö IK 2 - Vallentuna BK DF 3 2 - 5 Träkvistavallen 11
F2008- 3C
13:00 Reymersholms IK 1 - Ängby IF 2 Långholmens BP 1
13:00 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus 1 3 - 2 Stuvsta IP 11
15:00 Enskede IK Blå 2 - Sickla IF Vit Enskede IP 3
F2008- 3D
09:00 Boo FF 2 - Värmdö IF Vit Nacka IP 22
09:00 Älta IF 2 - Hanvikens SK 1 3 - 3 Älta IP 12
13:30 Vendelsö IK Blå - Saltsjöbadens IF Vit Svartbäckens BP 1
F2008- 3E
09:00 Boo FF 3 - Segeltorps IF Blå 0 - 4 Myrsjö IP 11
10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stockholm Södra FF 1 4 - 0 Prästboda BP 11
10:30 Stureby SK - Stuvsta IF 1 2 - 1 Stureby Skola BP 1
16:30 Enskede IK Svart - Reymersholms IK 2 7 - 2 Enskede IP 3
19:00 Huddinge IF F08-1 - Sickla IF Röd Källbrinks IP 31
F2008- 4A
10:00 Sollentuna FK Mitt 4 - Åkersberga BK 9 - 2 Edsbergs Sportfält 21
14:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Bergshamra Bollstanäs IP 2
F2008- 4B
10:30 Bro IK Vit - Skå IK & Bygdegård Bro IP 2
11:30 IFK Lidingö FK 5 blå - Norrtulls SK 2 Lidingövallen 21
F2008- 4C
10:30 Järla IF FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 5 - 3 Nacka IP 22
10:30 Solberga BK F08 - Enskede IK Vit Solberga BP 1
F2008- 5
18:30 Hässelby SK FF 2 - Hanvikens SK vit Hässelby IP 2
P2008- 1A
10:15 Täby United FC 1 - Bollstanäs SK Orange 1 - 10 Skarpäng 1
11:00 Ursvik IK Svart 1 - Hammarby IF FF 21 grön 6 - 3 Ursviks IP 11
17:30 IF Brommapojkarna 12 - FC Djursholm 1 6 - 0 Olovslunds BP 1
P2008- 1C
10:00 Huddinge IF P08:2-Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön 1 - 8 Källbrinks IP 31
11:00 IFK Haninge U - Hanvikens SK Röd Torvalla IP 32
15:30 Hammarby IF FF 5 grön - Jarlabergs IF 1 Eriksdals BP 1
P2008- 2A
09:00 IFK Lidingö FK 2 - IFK Österåker FK 1 1 - 2 Breviks IP 2
11:45 Täby United FC 32 - IFK Stocksund 3 3 - 5 Skarpäng 1
P2008- 2B
10:30 Vasalund IF Svart - Ursvik IK Svart 2 Råsunda IP 12
17:00 Hässelby SK FF 6 - Sollentuna FK Mitt 1 0 - 10 Hässelby IP 2
P2008- 2C
11:00 Vasastans BK 2 - IF Brommapojkarna 15 9 - 0 Stadshagens IP 2
13:30 Enskede IK Svart 1 - Sollentuna FK Viby 1 2 - 7 Enskede IP 3
P2008- 2D
10:30 AIK FF 2 - Norrtulls SK Svart 1A 4 - 2 Råsunda IP 11
12:30 Karlbergs BK Vit 2 - Älvsjö AIK FF Rosa Stadshagens IP 2
14:00 Hammarby IF FF 25 grön - IFK Aspudden-Tellus 2 OW (0 - 3) Eriksdals BP 1
P2008- 2E
17:00 Hammarby IF FF 21 vit - Reymersholms IK 2 5 - 2 Eriksdals BP 1
P2008- 2F
09:00 Älta IF 2 - Hanvikens SK Vit 4 - 0 Älta IP 11
10:30 Vendelsö IK 2 - Hammarby IF FF 20 grön 3 - 2 Svartbäckens BP 1
15:00 FoC Farsta FF Svart - IF Brommapojkarna 6 1 - 2 Farsta IP 11
P2008- 2G
13:00 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Stuvsta IP 12
18:30 Hammarby IF FF 14 grön - Grödinge SK Grön Eriksdals BP 1
P2008- 3A
14:30 Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 5 Skinnaråsens IP 22
16:00 Sollentuna FK Mitt 2 - IK Frej Täby FF 2 Edsbergs Sportfält 21
18:30 Bollstanäs SK Vit - Brottby SK Bollstanäs IP 2
P2008- 3B
09:30 Karlbergs BK Röd 3 - Sollentuna FK Norrv. 2 1 - 3 Stadshagens IP 2
P2008- 3C
11:00 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö 1 Kungsängens IP 3
14:00 Hässelby SK FF 5 - Täby FK 32 Hässelby IP 2
17:00 Bollstanäs SK Blå - Bro IK Vit Bollstanäs IP 2
P2008- 3D
09:00 Spånga IS FK 3 - Hammarby IF FF 2 vit 1 - 3 Spånga IP 4
17:30 Sollentuna FK Viby 3 - Ekerö IK 1:Gul Edsbergs Sportfält 21
P2008- 3E
15:30 Hässelby SK FF 4 - Norrtulls SK Svart 1B Hässelby IP 2
P2008- 3F
09:00 AIK FF 4 - Essinge IK 1 8 - 2 Råsunda IP 11
11:00 Sickla IF B/V 2 - Hammarby IF FF 28 grön 2 - 2 Skuru IP 1
P2008- 3G
09:00 Boo FF 7 - IFK Aspudden-Tellus 3 5 - 1 Myrsjö IP 12
10:30 Enskede IK Svart 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 1 - 6 Enskede IP 3
11:30 Älvsjö AIK FF Grå 2 - Karlbergs BK Grön 1 Kämpetorps BP 1
12:30 Sickla IF Röd 1 - IFK Lidingö FK 14 Skuru IP 1
P2008- 3H
14:30 Älvsjö AIK FF Blå - Älta IF 3 2 - 2 Kämpetorps BP 1
P2008- 3I
09:30 Hammarby IF FF 26 grön - Älvsjö AIK FF Gul 8 - 1 Eriksdals BP 1
10:30 Hanvikens SK Gul - Sickla IF Svart 2 0 - 7 Trollbäckens IP 21
P2008- 3J
10:30 IFK Tumba FK Vit - Hammarby IF FF 4 grön 1 - 10 Storvretens BP 1
13:00 Huddinge IF P08:1-2 - Ösmo GIF FK 0 - 3 Källbrinks IP 32
13:30 Nynäshamns IF FK 1 - Segeltorps IF Blå Kvarnängens IP 2
14:30 Stuvsta IF 1 - Botkyrka Academy FC Stuvsta IP 12
P2008- 3K
10:00 Huddinge IF P08:2-Vit - Rönninge Salem Fotboll 2 4 - 0 Källbrinks IP 32
10:30 Segeltorps IF Vit - Hammarby IF FF 25 vit Segeltorps IP 12
12:00 Fittja IF 1 - Enskede IK Blå 1 1 - 6 Fittja BP 1
13:00 Älvsjö AIK FF Orange - KIF Söderort 2 - 1 Kämpetorps BP 1
P2008- 4A
12:00 IK Frej Täby FF 1 - Enebybergs IF 2 3 - 6 Vikingavallen/Täby IP 2
12:00 Viggbyholms IK FF grön - Danderyds SK FF Blå 2 - 1 Viggbydalen 1
P2008- 4B
10:00 Bele Barkarby FF 3 - Bollstanäs SK Svart 2 - 7 Strömvallen 1
12:00 Bro IK Blå - Kista SC KFUM Vit Bro IP 2
P2008- 4C
12:00 IFK Viksjö 2 - Som United Fotbollsförening 1 - 13 Viksjövallen 2
13:00 FC Järfälla Blå - Hässelby SK FF 2 Järfällavallen 21
P2008- 4D
09:00 Råsunda IS 1 - Ekerö IK 2:Blå 4 - 2 Råsunda IP 12
11:00 Ursvik IK Vit - Vasalund IF Röd 1 - 2 Ursviks IP 12
P2008- 4F
12:00 Boo FF 5 - Årsta FF 2 Myrsjö IP 12
14:00 Sickla IF Röd 2 - Enskede IK Svart 4 Skuru IP 1
20:00 Hammarby IF FF 26 vit - Älta IF 4 Eriksdals BP 1
P2008- 4G
10:30 Boo FF 4 - Enskede IK Rödvit 2 1 - 3 Myrsjö IP 11
10:30 Hanvikens SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Vit 1 - 10 Trollbäckens IP 22
12:00 Västerhaninge IF Vit - Tungelsta IF 1 Hanvedens IP 22
P2008- 4H
11:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge BK Vit 3 - 0 Prästboda BP 11
12:00 Grödinge SK Vit - Huddinge IF P08:3-2 Broängsplan 1
13:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Stuvsta IF 3 Sätra BP 1
14:00 Konyaspor Kultur och IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Alby BP 1
F2009- 1
10:15 Hammarby IF FF 1 - Huddinge IF F09-1 Kärrtorps IP 21
19:00 IF Brommapojkarna 1 - Älta IF gul Älta IP 11
F2009- 2
09:00 AIK FF 1 - IFK Österåker FK 1 Söra BP 1
10:15 Spånga IS FK - Sollentuna FK Nordöst Nälsta BP 12
14:00 FC Djursholm 1 - Hässelby SK FF 1 Djursholms IP 32
16:30 Vallentuna BK DF 1 - Bollstanäs SK Gul Vallentuna IP 31
F2009- 3
10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK D blå Östermalms IP 3
15:15 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalund IF 1 Hjorthagens IP 2
F2009- 4
10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Skogås-Trångsunds FF Vit Kärrtorps IP 22
13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Hanvikens SK Röd Brantbrinks IP 22
19:00 Sickla IF Röd - Gustavsbergs IF FK Röd Sicklavallen 1
F2009- 5
14:00 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK Kärrdal Skinnaråsens IP 21
17:45 IFK Stocksund - Danderyds SK FF Blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
19:00 Enebybergs IF 2 - Viggbyholms IK FF Röd Enebybergs IP 3
F2009- 6
09:00 IFK Viksjö F09 Blå - Kallhälls FF Blå Viksjövallen 21
11:45 Ekerö IK Blå - Ängby IF Grön Träkvistavallen 21
F2009- 7
10:30 Sollentuna FK Silver 2 - Värtans IK 3 Helenelunds IP 11
11:15 Sundbybergs IK Vit - Ursvik IK Svart Örvallen 2
11:30 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 2 Nälsta BP 12
12:15 IFK Lidingö FK N vit - Djurgårdens IF FF 4 Hersby BP 1
16:15 Ängby IF Vit - Värtans IK 3 Ängby IP 2
17:30 Ekerö IK Svart - Sollentuna FK Hel. 2 Träkvistavallen 21
F2009- 8
10:15 Essinge IK 1 - Sickla IF Blå Essinge IP 12
10:15 Järla IF FK Svart - IFK Lidingö FK D vit Nacka IP 21
12:00 Boo FF 9 - Saltsjöbadens IF Blå Boovallen 21
15:15 Hammarby IF FF 4 vit - Djurö-Vindö IF 2 Kärrtorps IP 32
17:45 Hanvikens SK Vit - Örby IS Blå Trollbäckens IP 3
18:00 Ingarö IF Svart - Enskede IK Grön 2 Ingarö IP 21
F2009- 9
10:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sätra SK Orange Nytorps Mosse IP 11
19:00 Hanvikens SK Guld - Hammarby IF FF 24 Trollbäckens IP 3
F2009-10
10:30 Grödinge SK Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Broängsplan 12
14:00 Tyresö FF Blå - Segeltorps IF Röd Tyresövallen 21
F2009-11
12:30 Vallentuna BK DF 3 - Täby FK 3 Vallentuna IP 31
13:30 IFK Lidingö FK S blå - Ekerö IK Gul Hersby BP 1
F2009-12
10:15 IFK Viksjö F09 Röd - Sollentuna FK Hel. 3 Viksjövallen 21
F2009-13
10:00 Årsta FF 2 - Gröndals IK Blå Årstagårdens BP 12
14:45 IFK Lidingö FK S vit - Hägersten SK Svart Hersby BP 1
F2009-14
11:20 Årsta FF 1 - Tyresö FF Gul Årstagårdens BP 12
F2009-16
12:15 Kista SC KFUM 1 - Värmdö IF Vit Kvarnbacka BP 11
P2009- 3
12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Vega FC U12 Brantbrinks IP 21
16:30 Hanvikens SK Röd - Espanyol Academy IF Blå Trollbäckens IP 3
P2009- 6
10:00 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK Örvallen 2
10:30 Athletic FC Järfälla Vit - Djurgårdens IF FF 7 Sandviks Bollplan 11
P2009- 8
16:00 IFK Lidingö FK 12 vit - AIK FF 7 Hersby BP 1
P2009-10
09:00 Jarlabergs IF 2 - Espanyol Academy IF Vit Nacka IP 21
09:30 Boo FF 9 - Hammarby IF FF 3 grön Boovallen 22
11:30 Järla IF FK Röd - Gustavsbergs IF FK Röd, P09 Nacka IP 21
12:45 Tyresö FF SB Blå - Hanvikens SK Vit Tyresövallen 21
P2009-11
15:15 FoC Farsta FF Röd - Hammarby IF FF 11 grön Farsta IP 12
17:00 Älvsjö AIK FF Gul 2 - Boo FF 14 Älvsjö IP 4
P2009-12
15:45 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Vega FC U12:2 Älvsjö IP 4
P2009-13
10:45 Boo FF 7 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Boovallen 22
14:30 Hägersten SK Gul - Essinge IK 1 Hägerstensåsens BP 2
16:30 Hammarby IF FF 24 grön - Älvsjö AIK FF Vit 3 Kärrtorps IP 32
18:00 Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 1 Sörskogens BP 11
P2009-14
10:00 Sollentuna FK Öst 2 - IFK Vaxholm 2 Kärrdals BP 11
11:15 Vallentuna BK 1 - Bällsta FF 1 Vallentuna IP 32
P2009-15
11:15 Sollentuna FK Viby 2 - Danderyds SK FF Svart Edsbergs Sportfält 4
13:30 IFK Österåker FK 5 - Täby FK 42 Söra BP 1
P2009-16
14:00 Djurgårdens IF FF 15 - Sollentuna FK Silver 2 Östermalms IP 2
16:30 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK 11 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
17:45 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm 3 Enebybergs IP 3
P2009-17
09:00 FC Järfälla 2 - Sollentuna FK Hel. 2 Järfällavallen 21
17:30 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 22 Träkvistavallen 22
P2009-18
11:15 Sollentuna FK Tegel. 3 - Kungsängens IF 3 Helenelunds IP 2
P2009-19
10:00 Sollentuna FK Töjnan 2 - Sundbybergs IK Gul Helenelunds IP 2
P2009-20
11:30 Värtans IK blå - Ekerö IK 3:Gul Östermalms IP 2
P2009-21
10:15 IF Brommapojkarna 18 - Djurgårdens IF FF 11 Stora Mossens IP 3
12:45 Värtans IK vit - Reymersholms IK 1 Östermalms IP 2
P2009-22
10:15 Djurgårdens IF FF 8 - Gröndals IK 1 Östermalms IP 2
13:15 Boo FF 17 - Hammarby IF FF 26 vit Fisksätra IP 11
P2009-23
15:30 Espanyol Academy IF Grön - Hammarby IF FF 12 vit Fisksätra IP 2
P2009-24
11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Gustavsbergs IF FK Svart, P09 Kärrtorps IP 22
14:15 Fisksätra IF 2 - Enskede IK Lila 1 Fisksätra IP 2
14:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Tyresö FF SB Röd Älvsjö IP 4
15:15 Hanvikens SK Blå - Årsta FF 1 Trollbäckens IP 3
16:30 Sickla IF 2 - Spårvägens FF vit Sicklavallen 1
P2009-25
10:15 Tyresö FF KF Röd - FoC Farsta FF Blå Tyresövallen 21
11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-1 - Hanvikens SK Svart Kärrtorps IP 21
P2009-26
12:00 Boo FF 16 - Huddinge IF P09:1-1 Boovallen 22
12:00 Vega FC 09Svart1 - Enskede IK Blå Lyckeby BP 1
12:00 Västerhaninge IF Blå - Tungelsta IF Svart Hanvedens IP 21
17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Stuvsta IF 3 Brantbrinks IP 22
P2009-27
13:15 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hammarby IF FF 3 vit Älvsjö IP 4
P2009-29
11:00 Rydbo IF 1 - Bollstanäs SK Blå Wasavallen 11
13:00 Rotebro IS FF 2 - Vallentuna BK 3 Skinnaråsens IP 22
14:15 Danderyds SK FF Blå - IFK Österåker FK 2 Danderyds FH 1
P2009-30
10:15 Åkersberga BK Vit - Täby FK 23 Margretelunds IP 21
12:30 Sollentuna FK Viby 3 - Sollentuna FK Hel. 4 Edsbergs Sportfält 4
12:45 FC Djursholm 4 - Ängby IF Grön 2 Djursholms IP 32
13:00 Danderyds SK FF Röd - Enebybergs IF 4 Danderyds FH 1
P2009-32
10:15 IFK Viksjö 3 - Kälvesta IOFF FK Viksjövallen 22
P2009-33
12:30 Sollentuna FK Silver 3 - Ängby IF Svart 1 Helenelunds IP 2
15:15 Djurgårdens IF FF 9 - Högalids IF 2 Östermalms IP 2
P2009-34
09:00 Essinge IK 2 - Djurgårdens IF FF 10 Essinge IP 12
10:00 AIK FF 12 - Mariebergs SK P09 Råstasjön 11
13:45 Ängby IF Vit 2 - Sollentuna FK Töjnan 3 Ängby IP 2
P2009-36
09:00 Tyresö FF KF Blå - Västerhaninge IF Vit Tyresövallen 21
10:45 Älvsjö AIK FF Blå 1 - Sköndals IK FK 2 Älvsjö IP 4
12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-2 - Saltsjöbadens IF Vit Kärrtorps IP 22
14:00 Hanvikens SK Guld - Vega FC 09svart2 Trollbäckens IP 3
P2009-37
13:30 FoC Farsta FF Svart - Reymersholms IK 4 Farsta IP 11
14:15 Tullinge BK Blå - Boo FF 15 Trädgårdsstadsskolans BP 1
15:15 Sickla IF 5 - Stuvsta IF 4 Sicklavallen 1
P2009-38
10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Örby IS Gul Bredängs BP 12
12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Stockholm FK 2 Älvsjö IP 4
12:40 Årsta FF 4 - Enskede IK Röd Årstagårdens BP 12
P2009-39
10:15 IFK Österåker FK 3 - Skogås-Trångsunds FF Vit Åkersberga IP 22
13:15 Boo FF 10 - IFK Stockholm FK 3 Fisksätra IP 12
13:45 Sundbybergs IK Röd - Karlbergs BK Gul 1 Örvallen 2
F2010- 1
12:45 FC Djursholm 1 - Hammarby IF FF 1 grön Djursholms IP 31
14:00 Djurgårdens IF FF 1 - Sollentuna FK Vallen 1 Östermalms IP 3
16:15 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Huvudstafältet 11
F2010- 2
13:00 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF vit Åkersberga IP 21
15:00 Sollentuna FK Syd 2 - Ekerö IK Svart Helenelunds IP 2
F2010- 3
10:30 Sollentuna FK VibyNor1 - AIK FF 2 Norrvikens IP 126
12:00 Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK 5 blå Enskede IP 5
13:15 Boo FF 7 - Djurgårdens IF FF 5 Boovallen 115
F2010- 4
10:45 Boo FF 8 - Hanvikens SK Röd Boovallen 115
12:45 FoC Farsta FF Röd - Tyresö FF Röd Farsta IP 12
14:45 Saltsjöbadens IF Blå - Värmdö IF Vit Saltsjöbadens IP 2
F2010- 5
15:30 Danderyds SK FF Blå - Runby IF Röd Danderyds FH 1
F2010- 6
10:00 Sollentuna FK Vaxm. 1 - Bromstens IK F10 Edsbergs Sportfält 226
12:45 Spånga IS FK 4 - Bollstanäs SK Grön Nälsta BP 12
F2010- 7
10:00 Sollentuna FK Vaxm. 2 - IF Brommapojkarna 4 Edsbergs Sportfält 225
17:30 Apollon Solna FK Svart - IFK Lidingö FK 9 blå Huvudstafältet 11
F2010- 8
09:00 Reymersholms IK 1 - Norrtulls SK 1 Tantolundens BP 11
12:45 Djurgårdens IF FF 6 - Karlbergs BK Vit 2 Östermalms IP 3
F2010- 9
09:30 Boo FF 4 - Gustavsbergs IF FK Vit Boovallen 115
12:45 Älta IF svart - Järla IF FK Svart Älta IP 2
F2010-10
12:45 Hanvikens SK Vit - Boo FF 6 Trollbäckens IP 3
F2010-11
10:00 Västerhaninge IF Vit - Vega FC F10 Hanvedens IP 225
F2010-12
09:30 Älvsjö AIK FF Blå 2 - FoC Farsta FF Blå Älvsjö IP 4
18:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stureby SK 2 Brantbrinks IP 22
19:00 Enskede IK Vit - Sörskogens IF Vit Enskede IP 4
F2010-14
10:15 Åkersberga BK - Runby IF Vit Margretelunds IP 22
11:45 Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 10 Skinnaråsens IP 21
12:45 Täby FK 31 - IFK Stocksund Blå Kryssarvallen 11
16:30 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm 3 Enebybergs IP 3
16:45 Danderyds SK FF Röd - Vallentuna BK DF 1 Danderyds FH 1
F2010-15
10:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Karlbergs BK Röd 1 Svanängens IP 225
11:15 Sollentuna FK Syd 4 - FK Bromma 1 Helenelunds IP 125
12:30 Ängby IF Vit 2 - Bele Barkarby FF 2 Ängby IP 2
14:00 Spånga IS FK 6 - IFK Viksjö 2 Nälsta BP 12
F2010-16
10:15 Reymersholms IK 2 - Djurgårdens IF FF 7 Tantolundens BP 11
13:45 Vasalund IF - Apollon Solna FK Röd Huvudstafältet 12
F2010-17
10:15 Enskede IK Blå 1 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
11:30 Älta IF gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Älta IP 2
12:45 Hammarby IF FF 2 vit - Stureby SK 1 Kärrtorps IP 32
F2010-18
11:30 Hanvikens SK Gul - Sörskogens IF Röd Trollbäckens IP 3
F2010-19
09:00 Tyresö FF Gul - Årsta FF 2 Tyresövallen 225
10:00 Vallentuna BK DF 2 - Högdalens AIS 1 Hagaplan 2
14:00 FoC Farsta FF Vit - Ursvik IK Blå Farsta IP 12
15:15 Djurgårdens IF FF 8 - Enskede IK Blå 2 Östermalms IP 3
P2010- 1
09:45 IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 11 grön Hersby BP 1
10:15 IF Brommapojkarna 13 - FC Djursholm 1 Stora Mossens IP 2
16:15 AIK FF 1 - Täby FK FA Huvudstafältet 12
P2010- 2
10:15 Hanvikens SK Röd - Huddinge IF P10:4-1 Trollbäckens IP 3
11:45 Espanyol Academy IF Blå - Hammarby IF FF 5 grön Fisksätra IP 2
12:45 IF Brommapojkarna 33 - AIK FF 2 Stora Mossens IP 2
P2010- 3
09:00 IFK Österåker FK 3 - Viggbyholms IK FF Blå Åkersberga IP 21
11:15 Sollentuna FK Vaxmora - Spånga IS FK 4 Edsbergs Sportfält 226
P2010- 4
12:30 Sollentuna FK Vallen 1 - Täby FK 12 Edsbergs Sportfält 225
P2010- 5
10:00 IF Brommapojkarna 25 - Bollstanäs SK Svart Åkeshovs BP 11
10:15 FC Järfälla 1 - Bele Barkarby FF 3 Järfällavallen 21
11:15 AIK FF 6 - Sundbybergs IK Grön Huvudstafältet 11
P2010- 6
09:30 Norrtulls SK Svart 1A - Sundbybergs IK Orange Bellevue BP 1
10:00 Hässelby SK FF Grön - Ängby IF Vit 1 Hässelby IP 22
11:30 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 7 Stora Mossens IP 2
13:45 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 14 blå Huvudstafältet 11
P2010- 7
11:15 Ängby IF Röd 1 - Sollentuna FK Syd 1 Ängby IP 2
11:30 IF Brommapojkarna 28 - Vasalund IF Svart Stora Mossens IP 3
12:30 Apollon Solna FK svart - Djurgårdens IF FF 5 Huvudstafältet 11
14:00 Hammarby IF FF 8 grön - IF Brommapojkarna 22 Kärrtorps IP 31
P2010- 8
09:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1 Älvsjö IP 5
10:15 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Essinge IP 11
10:45 Boo FF 7 - Hägersten SK Gul Boovallen 126
11:30 Hammarby IF FF 4 grön - Reymersholms IK 8 Kärrtorps IP 32
15:00 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 26 grön Huvudstafältet 11
P2010- 9
14:00 Tyresö FF SB Blå - Sickla IF Röd 1 Tyresövallen 226
15:15 Hammarby IF FF 22 grön - Espanyol Academy IF Vit Kärrtorps IP 31
P2010-10
09:30 Boo FF 16 - Vega FC P10svart Boovallen 126
12:15 Örby IS 33 - Hammarby IF FF 3 grön Örby BP 1
16:30 Hammarby IF FF 24 grön - Älvsjö AIK FF Vit 2 Kärrtorps IP 31
P2010-11
09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF 3 Brantbrinks IP 21
10:00 Konyaspor Kultur och IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Alby BP 11
11:15 FC Vantör P2010 - Hammarby IF FF 23 grön Rågsveds BP 1
P2010-12
15:15 Enebybergs IF 3 - Sollentuna FK Nord 3 Enebybergs IP 3
P2010-13
09:00 IFK Österåker FK 5 - Täby FK 32 Åkersberga IP 22
11:15 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK Vallen 2 Hagaplan 2
11:30 FC Djursholm 4 - Norrtulls SK Blå 1 Djursholms IP 32
P2010-14
10:15 Täby FK 72 - IFK Österåker FK 1 Kryssarvallen 11
10:45 Norrtulls SK Svart 1B - Rotebro IS FF 1 Bellevue BP 1
11:15 Sollentuna FK Vallen 3 - Sollentuna FK VibyNor2 Edsbergs Sportfält 225
P2010-16
12:45 Spånga IS FK 12 - Sundbybergs IK Gul Nälsta BP 11
15:00 Vasalund IF Röd - Sollentuna FK Tegel. 2 Huvudstafältet 12
15:30 IFK Viksjö Blå 2 - Hässelby SK FF Blå Viksjövallen 3
P2010-17
10:15 Spånga IS FK 7 - IF Brommapojkarna 19 Nälsta BP 11
14:00 Ursvik IK svart 3 - Ekerö IK 3:Gul Ursviks IP 11
15:00 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 26 Örvallen 2
P2010-19
09:00 Karlbergs BK Gul 2 - Ängby IF Grön 1 Kristinebergs IP 2
10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 20 Svanängens IP 226
11:15 Djurgårdens IF FF 11 - FK Bromma Grön Hjorthagens IP 2
13:15 Norrtulls SK Blå 2 - IFK Lidingö FK 8 blå Bellevue BP 1
P2010-20
10:15 Hammarby IF FF 7 vit - Boo FF 13 Kärrtorps IP 32
14:30 Norrtulls SK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 13 Bellevue BP 1
P2010-21
09:00 Hammarby IF FF 7 grön - Karlbergs BK Vit Kärrtorps IP 32
10:15 Vasalund Stadshagens IF A - Essinge IK 2 Kristinebergs IP 2
P2010-22
13:15 Boo FF 9 - Järla IF FK Svart Boovallen 126
19:00 Hammarby IF FF 19 grön - IFK Lidingö FK 6 Kärrtorps IP 31
P2010-23
11:30 Sickla IF Röd 3 - Värmdö IF Gul Sicklavallen 1
14:00 Enskede IK Blå - Hammarby IF FF 21 grön Enskede IP 4
17:45 Hammarby IF FF 8 vit - Mörtnäs IF Vit Kärrtorps IP 31
P2010-24
12:45 Sickla IF Vit 1 - Sköndals IK FK 2 Sicklavallen 1
P2010-25
12:00 Boo FF 8 - Skogås-Trångsunds FF Blå Boovallen 126
17:00 Järla IF FK Röd - Älta IF gul Nacka IP 225
P2010-26
09:00 Hanvikens SK Blå - Enskede IK Lila 2 Trollbäckens IP 3
09:45 IFK Haninge H2 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 31
14:00 Tyresö FF FÖ Gul - Vendelsö IK 3 Tyresövallen 225
P2010-27
10:00 FC Vantör P10 - Enskede IK Grön 2 Rågsveds BP 1
P2010-28
10:00 Huddinge IF P10:4-3 - Sörskogens IF 2 Källbrinksskolans IP 1
15:15 Enskede IK Röd 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 4
P2010-29
09:30 Boo FF 14 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Boovallen 125
12:45 Enskede IK Röd 2 - Hägersten SK Röd Enskede IP 4
13:20 Årsta FF 2 - Segeltorps IF Blåvit Årstagårdens BP 115
P2010-31
09:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Viggbyholms IK FF Vit Högsätra BP 11
13:45 Vallentuna BK 3 - Åkersberga BK Grön Hagaplan 2
P2010-32
12:45 IFK Stocksund 4 - IFK Lidingö FK 12 vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
12:45 Täby FK 71 - IK Frej Täby FF 3 Kryssarvallen 12
P2010-33
08:45 IF Brommapojkarna 23 - Bollstanäs SK Gul Åkeshovs BP 12
11:45 Rotebro IS FF 2 - Täby FK 92 Skinnaråsens IP 22
12:45 Karlbergs BK Gul 1 - Kista SC KFUM Röd Kristinebergs IP 2
17:45 Djurgårdens IF FF 8 - FC Järfälla 3 Hjorthagens IP 2
P2010-34
11:30 FC Järfälla 4 - Sollentuna FK Tegel. 3 Järfällavallen 22
14:00 Spånga IS FK 2 - Bro IK Blå Nälsta BP 11
14:15 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 21 Veddestavallen 3
P2010-35
11:30 FC Järfälla 2 - IF Brommapojkarna 4 Järfällavallen 21
14:00 Karlbergs BK Grön 1 - Ekerö IK 1:Gul Kristinebergs IP 2
15:30 Bele Barkarby FF 6 - Vasalund IF 11 Veddestavallen 3
16:30 Djurgårdens IF FF 16 - IF Brommapojkarna 12 Hjorthagens IP 2
P2010-36
09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Sundbybergs IK Blå Högsätra BP 12
13:45 Värtans IK vit - IF Brommapojkarna 14 Hjorthagens IP 2
17:00 Norrtulls SK Svart 2B - Ursvik IK svart 1 Bellevue BP 1
P2010-37
13:15 Boo FF 2 - Sickla IF Vit 3 Boovallen 125
P2010-38
10:15 Sickla IF Vit 2 - Hammarby IF FF 21 vit Sicklavallen 1
12:00 Boo FF 11 - Mörtnäs IF Svart Boovallen 125
14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-3 - Djurö-Vindö IF 1 Kärrtorps IP 21
15:45 Vega FC P10 - Enskede IK Lila 1 Lyckeby BP 1
P2010-39
09:30 Saltsjöbadens IF 1 - Reymersholms IK 5 Saltsjöbadens IP 2
11:30 FoC Farsta FF Röd - Sickla IF Röd 5 Farsta IP 12
12:45 Tyresö FF FÖ Röd - Älta IF vit Tyresövallen 225
16:30 Enskede IK Blå/Grå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Enskede IP 4
P2010-40
10:00 Segeltorps IF - Ösmo GIF FK gul Segeltorps IP 2
11:00 IFK Haninge J2 - Årsta FF 3 Torvalla IP 31
P2010-41
09:00 IFK Aspudden-Tellus BR2 - Gröndals IK Blå Aspuddens IP 11
10:15 Newroz FC Grön - Hägersten SK Blå Bredängs BP 11
11:15 IFK Stockholm FK 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Vårbergs IP 22
13:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Essinge IK 3 Älvsjö IP 3
P2010-42
09:30 Skogås-Trångsunds FF Gul - Grödinge SK Grön Nytorps Mosse IP 125
10:00 IFK Stockholm FK 3 - Stuvsta IF 1 Vårbergs IP 22
15:30 Tullinge BK Blå - Norsborgs IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
P2010-43
12:30 Vallentuna BK 4 - IFK Aspudden-Tellus BR1 Hagaplan 2
14:00 Sickla IF Röd 6 - FK Bromma Blå Sicklavallen 1
18:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 21
F2011- 2
14:00 IF Brommapojkarna 1 - IFK Österåker FK 1 Stora Mossens IP 3
F2011- 3
18:15 Norrtulls SK Vit 1 - IFK Lidingö FK 8 vit Bellevue BP 1
F2011- 4
12:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Skogås-Trångsunds FF Röd Breviks IP 12
13:30 Örby IS Röd - IF Brommapojkarna 4 Örby BP 1
F2011- 5
11:30 Tyresö FF Blå - Sörskogens IF 2 Tyresövallen 225
F2011- 6
09:00 Djurgårdens IF FF 6 - Sollentuna FK Kärrdal Östermalms IP 3
10:15 FC Djursholm - Enebybergs IF 1 Djursholms IP 32
13:15 IFK Lidingö FK 7 vit - Åkersberga BK Svart Breviks IP 12
14:00 IF Brommapojkarna 6 - Erikslunds KF Vit Stora Mossens IP 2
16:15 Vallentuna BK DF 2 - IFK Österåker FK 2 Hagaplan 2
F2011- 7
14:00 Enebybergs IF 2 - Sundbybergs IK Vit Enebybergs IP 3
16:30 Spånga IS FK 6 - Täby FK 4 Nälsta BP 12
F2011- 8
10:00 Apollon Solna FK - Vasalund IF Huvudstafältet 11
11:15 Skå IK & Bygdegård - AIK FF 3 Svanängens IP 225
15:15 Karlbergs BK Röd - Spånga IS FK 1 Kristinebergs IP 2
15:15 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 12
F2011- 9
10:45 IFK Lidingö FK 7 blå - Spånga IS FK 4 Breviks IP 12
17:45 Karlbergs BK Vit - Värtans IK 4 Kristinebergs IP 2
F2011-10
09:30 Boo FF 9 - Järla IF FK Boovallen 116
F2011-11
10:15 FoC Farsta FF Röd - Värmdö IF Blå Farsta IP 12
10:15 Tyresö FF Röd - Stureby SK Vit Tyresövallen 225
10:45 Boo FF 5 - Hanvikens SK Röd Boovallen 116
F2011-12
12:45 Hammarby IF FF 4 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 Kärrtorps IP 31
13:15 Vega FC F11 - Älta IF vit Lyckeby BP 1
F2011-13
09:00 FoC Farsta FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Farsta IP 12
10:15 IFK Aspudden-Tellus 2 - Stuvsta IF 1 Aspuddens IP 11
11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Grödinge SK Grön Bredängs BP 11
17:45 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Enskede IP 4
F2011-14
12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll Röd - Hägersten SK Gul Bredängs BP 11
16:00 Årsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 3 Årstagårdens BP 116
F2011-15
10:00 Ängby IF 2 - Sollentuna FK VibyNor3 Ängby IP 2
F2011-16
08:45 Ängby IF 1 - Bromstens IK F2011 Ängby IP 2
12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Hässelby SK FF 1 Svanängens IP 225
F2011-17
12:00 Ekerö IK Blå - Sollentuna FK Syd 3 Helenelunds IP 126
16:30 Karlbergs BK Grön - Ängby IF 3 Kristinebergs IP 2
19:00 Värtans IK 1 - Norrtulls SK Blå Hjorthagens IP 2
F2011-18
10:45 Saltsjöbadens IF - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 Saltsjöbadens IP 2
15:15 Hammarby IF FF 5 vit - Sköndals IK FK 1 Hammarbyhöjdens BP 11
F2011-19
10:15 Reymersholms IK 1 - Solberga BK F11 Tantolundens BP 12
12:00 Boo FF 10 - Saltsjöbadens IF 1 Boovallen 116
14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 - IFK Stockholm FK Kärrtorps IP 22
14:40 Årsta FF 2 - Hägersten SK Svart Årstagårdens BP 116
P2011- 1
10:15 Täby FK FA - IF Wasa 1 Kryssarvallen 12
11:30 Hammarby IF FF 14 grön - Hammarby IF FF 18 grön Kärrtorps IP 31
15:15 IF Brommapojkarna 2 - IFK Haninge A2 Stora Mossens IP 2
P2011- 3
10:00 Järfälla FF 1 - AIK FF 10 Tallbohovs IP 11
11:15 AIK FF 2 - Spånga IS FK 5 Huvudstafältet 12
12:15 Hässelby SK FF Orange3 - Sollentuna FK Vallen 1 Hässelby IP 22
16:45 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 29 Veddestavallen 3
P2011- 4
13:15 IFK Lidingö FK 21 - Karlbergs BK Vit 3 Breviks IP 11
17:30 Sundbybergs IK Orange - Sollentuna FK Hel. 1 Örvallen 2
19:00 Vasalund Stadshagens IF A - AIK FF 4 Kristinebergs IP 2
P2011- 5
11:30 Älvsjö AIK FF Lila 3 - IFK Lidingö FK 20 vit Älvsjö IP 5
P2011- 7
12:30 Huddinge IF P11:1-1 - Hammarby IF FF 7 grön Källbrinksskolans IP 1
17:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - IFK Stockholm FK 1 Brantbrinks IP 21
P2011- 8
09:15 Åkersberga FC 3 - Sollentuna FK Rösjön 2 Röllingby 11
10:45 IFK Lidingö FK 19 - Sollentuna FK Norrv. 2 Breviks IP 11
P2011- 9
13:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Djurgårdens IF FF 15 Killinge BP 1
17:30 Vallentuna BK 2 - Danderyds SK FF Vit Hagaplan 2
P2011-10
11:30 Täby FK 61 - Bollstanäs SK Brun Kryssarvallen 12
12:00 IFK Lidingö FK 20 blå - Rotebro IS FF 1 Breviks IP 11
12:30 Sollentuna FK Vallen 2 - Danderyds SK FF Grön Edsbergs Sportfält 226
P2011-11
12:30 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 14 Huvudstafältet 12
12:45 Enebybergs IF 2 - Norrtulls SK Blå 1 Enebybergs IP 3
P2011-12
15:15 IF Brommapojkarna 19 - FC Järfälla 1 Stora Mossens IP 3
16:15 Sundbybergs IK Blå - Hässelby SK FF Grön Örvallen 2
18:00 Bele Barkarby FF 2 - Kungsängens IF 4 Veddestavallen 3
P2011-14
11:00 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 16 Hässelby IP 21
12:00 Sundbybergs IK Gul - Apollon Solna FK Svart Golfängarna 1
14:15 Vasalund IF 1 - AIK FF 11 Bergshamra IP 2
P2011-15
08:45 Djurgårdens IF FF 8 - Hässelby SK FF Orange Hjorthagens IP 2
11:15 IF Brommapojkarna 22 - Sollentuna FK Silver 1 Åkeshovs BP 12
16:30 Spånga IS FK 7 - Ekerö IK 3:Gul Nälsta BP 11
P2011-16
16:30 IF Brommapojkarna 13 - AIK FF 13 Stora Mossens IP 2
17:45 Spånga IS FK 6 - Djurgårdens IF FF 7 Nälsta BP 11
P2011-17
09:00 Spånga IS FK 4 - Ekerö IK 3:Blå Nälsta BP 11
15:30 Vasalund IF 21 - Norrtulls SK Svart 2 Bergshamra IP 2
16:30 IF Brommapojkarna 27 - AIK FF 12 Stora Mossens IP 3
P2011-18
09:00 Essinge IK 1 - Karlbergs BK Grön 2 Essinge IP 11
10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Djurgårdens IF FF 16 Aspuddens IP 12
15:30 IFK Lidingö FK 11 blå - IF Brommapojkarna 17 Killinge BP 1
P2011-19
09:00 Hammarby IF FF 7 vit - Lännersta FF Röd Kärrtorps IP 31
12:00 Saltsjöbadens IF 2 - Boo FF 2 Saltsjöbadens IP 2
P2011-20
15:15 Hammarby IF FF 30 grön - Boo FF 12 Hammarbyhöjdens BP 12
16:00 Årsta FF 2 - Värmdö IF Vit Årstagårdens BP 115
18:15 Älvsjö AIK FF Blå - Espanyol Academy IF Vit Älvsjö IP 4
P2011-21
11:30 Tyresö FF FÖ Gul - Boo FF 11 Tyresövallen 226
13:30 Boo FF 13 - Hanvikens SK Guld Orminge BP 1
15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd-2 - Enskede IK Turbo 1 Kärrtorps IP 21
16:30 Hammarby IF FF 22 grön - Boo FF 5 Hammarbyhöjdens BP 11
P2011-22
12:45 Tyresö FF Ö Blå - Hammarby IF FF 27 grön Tyresövallen 226
P2011-23
09:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hanvikens SK Grön Nytorps Mosse IP 116
14:45 Boo FF 14 - Tyresö FF Ö Röd Orminge BP 1
16:30 FoC Farsta FF Röd - Sköndals IK FK 2 Farsta IP 12
16:30 Hammarby IF FF 24 grön - IFK Haninge B2 Hammarbyhöjdens BP 12
P2011-24
10:15 Tyresö FF FÖ Röd - Nynäshamns IF FK 1 Tyresövallen 226
P2011-25
14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Enskede IK Blå 1 Älvsjö IP 5
15:00 Huddinge IF p11:2-2 - IFK Haninge H2 Källbrinksskolans IP 1
P2011-26
12:45 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Hammarby IF FF 6 grön Västberga IP 12
12:45 Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 5
13:45 Huddinge IF P11:1-2 - Segeltorps IF Vit Källbrinksskolans IP 1
14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2 - Stureby SK 1 Bredängs BP 12
14:45 Örby IS Blå - Sörskogens IF 2 Örby BP 1
P2011-27
09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll Röd 3 Aspuddens IP 12
09:00 Kransen United FF P11 - Hägersten SK Gul Västberga IP 12
14:40 Årsta FF 1 - Solberga BK P11:2 Årstagårdens BP 115
P2011-28
12:30 Konyaspor Kultur och IF Grön - Vårby Gårds IF Röd Alby BP 11
14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll Blå 1 - Segeltorps IF Bredängs BP 11
P2011-29
09:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 22 Skarpäng 11
11:30 Enebybergs IF 3 - Vallentuna BK 3 Enebybergs IP 3
P2011-30
09:00 Täby FK 42 - Karlbergs BK Gul Kryssarvallen 12
14:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Bollstanäs SK Grå Killinge BP 1
P2011-31
16:45 Vasalund IF 11 - IFK Lidingö FK 8 Bergshamra IP 2
P2011-32
10:00 Vasalund IF Röd - Som United Fotbollsförening Blå Huvudstafältet 12
12:45 FC Järfälla 2 - Kallhälls FF Blå Järfällavallen 22
13:15 Sundbybergs IK Lila - Bro IK Blå Golfängarna 1
P2011-33
12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Bromstens IK 1 Svanängens IP 226
18:45 Ängby IF Grön 1 - FK Bromma Grön Ängby IP 2
P2011-34
12:30 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Hjorthagens IP 2
P2011-35
09:00 Reymersholms IK 3 - Järla IF FK Röd Tantolundens BP 12
09:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - IF Söderkamraterna Nytorps Mosse IP 126
P2011-36
09:00 Enskede IK Svart 1 - Saltsjöbadens IF Enskede IP 4
16:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Röd-1 - Älvsjö AIK FF Turkos 1 Kärrtorps IP 21
P2011-37
09:00 Tyresö FF Ö Gul - FoC Farsta FF Vit Tyresövallen 226
10:00 Västerhaninge IF Vit - Vendelsö IK 3 Hanvedens IP 226
17:45 Hammarby IF FF 24 vit - Sickla IF Blå 3 Hammarbyhöjdens BP 12
P2011-38
12:30 Segeltorps IF Marinblå - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Segeltorps IP 2
14:30 Stuvsta IF 3 - IFK Stockholm FK 4 Stuvsta IP 11
P2011-39
13:15 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF Röd Hägerstensåsens BP 2
15:00 Vårby Gårds IF Grön - Konyaspor Kultur och IF Vit Vårbyparkens BP 11
15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll Orange 4 - Fittja IF 1 Bredängs BP 11
F2012- 1
09:00 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 10 blå Näsbydal 115
11:00 Vallentuna BK DF 2 - IFK Stocksund Vit Hagaplan 1
F2012- 3
10:00 Vallentuna BK DF 4 - Norrtulls SK 4 Hagaplan 1
F2012- 4
09:00 Bollstanäs SK Blå - Kungsängens IF 1 Bollstanäs IP 215
12:00 Upplands-Bro United FK - Kallhälls FF Blå Kungsängens IP 215
F2012- 5
11:00 IFK Viksjö 1 - IFK Sollentuna 1 Viksjövallen 35
F2012- 6
10:00 Bele Barkarby FF 1 - IFK Viksjö 3 Veddestavallen 35
16:00 AIK FF 2 - Ursvik IK Gul Råstasjön 3
F2012- 7
10:00 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 4 Ängby Södra BP 115
10:00 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 2 Viksjövallen 35
F2012- 8
10:00 Kälvesta IOFF FK Gul - Hässelby SK FF 2 Kälvesta BP 125
11:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Djurgårdens IF FF 4 Svanängens IP 215
F2012-11
10:00 Boo FF 4 - Ingarö IF Gul Orminge BP 15
10:00 Gustavsbergs IF FK 2 - Boo FF 5 Farstaborg 2
F2012-13
09:00 Hammarby IF FF 6 vit - Reymersholms IK 1 Hammarbyhöjdens BP 115
13:00 Boo FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Alabastern BP 1
F2012-14
10:00 Västerhaninge IF Blå - Hammarby IF FF 5 grön Hanvedens IP 216
11:00 FoC Farsta FF Blå - Järla IF FK Gul Farsta IP 115
F2012-15
09:00 Tallkrogens IF 2 - Tungelsta IF 1 Västboda BP 11
F2012-16
12:00 FoC Farsta FF Vit - Ösmo GIF FK gul Farsta IP 115
F2012-18
09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Segeltorps IF Vit Brantbrinks IP 225
F2012-19
10:00 Örby IS Blå - Enskede IK Vit 1 Örby BP 16
F2012-20
12:00 Hägersten SK - Örby IS Röd Hägerstensåsens BP 25
14:00 Årsta FF 2 - Essinge IK 1 Årstagårdens BP 127
P2012- 1
10:00 Brottby SK 2 - Bollstanäs SK Gul Össeby IP 125
P2012- 2
09:00 Bollstanäs SK Brun - Täby FK 61 Bollstanäs IP 216
12:00 Runby IF Grön - Åkersberga BK Svart Runby IP 115
12:00 Vallentuna BK 2 - Täby FK 52 Hagaplan 1
P2012- 3
11:00 Runby IF Röd - Danderyds SK FF Grön Runby IP 115
13:00 Vallentuna BK 3 - Bällsta FF 5 Hagaplan 1
P2012- 4
10:00 Danderyds SK FF Gul - Viggbyholms IK FF Röd Danderyds FH 12
P2012- 5
09:00 Täby FK 91 - IFK Lidingö FK 21 vit Näsbydal 125
11:00 Djurgårdens IF FF 9 - Täby FK 21 Hjorthagens IP 3
P2012- 6
09:00 Täby FK 31 - Bällsta FF 4 Näsbydal 116
10:00 Bollstanäs SK Orange - IFK Lidingö FK 11 Bollstanäs IP 216
11:00 Danderyds SK FF Röd - Täby FK 11 Danderyds FH 12
P2012- 7
10:00 Djurgårdens IF FF 16 - Täby FK 51 Hjorthagens IP 3
P2012- 8
10:00 Danderyds SK FF Blå - Djurgårdens IF FF 17 Danderyds FH 11
10:00 Stocksunds IF Svart - IFK Lidingö FK 8 blå Stockhagens IP 25
10:00 Täby FK 72 - IFK Sollentuna 2 Näsbydal 115
P2012- 9
12:00 Djurgårdens IF FF 22 - IFK Stocksund S Hjorthagens IP 3
P2012-10
10:00 FC Järfälla Vit - IF Brommapojkarna 7 Järfällavallen 226
12:00 IFK Viksjö Gulvit1 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 35
13:00 Bele Barkarby FF 1 - Som United Fotbollsförening Veddestavallen 35
P2012-12
11:00 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 5 Veddestavallen 35
P2012-13
10:00 FC Järfälla Blå - Ursvik IK P12_Sv2 Järfällavallen 225
10:00 IFK Viksjö Gulvit2 - Sundbybergs IK Lila Viksjövallen 36
12:00 Bele Barkarby FF 4 - Hässelby SK FF Vit Veddestavallen 35
P2012-14
13:00 IFK Viksjö Blå 2 - Sundbybergs IK Röd Viksjövallen 35
P2012-15
10:00 Bele Barkarby FF 6 - IFK Viksjö Gulvit3 Veddestavallen 36
P2012-16
09:00 IF Brommapojkarna 18 - IF Brommapojkarna 1 Olovslunds BP 115
10:00 FK Bromma Vit - Karlbergs BK Grön 2 Ängby Södra BP 125
11:00 Bele Barkarby FF 7 - IF Brommapojkarna 21 Veddestavallen 36
11:00 IFK Viksjö Gulvit5 - Ekerö IK 1:Blå Viksjövallen 36
P2012-17
12:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Apollon Solna FK 12/13 Sv Svanängens IP 215
14:00 Djurgårdens IF FF 20 - Ängby IF Vit 2 Hjorthagens IP 3
P2012-18
13:00 Djurgårdens IF FF 11 - Karlbergs BK Vit 1 Hjorthagens IP 3
P2012-19
13:00 Apollon Solna FK Svart - Djurgårdens IF FF 14 Råstasjön 2
P2012-20
12:00 IFK Bergshamra - AIK FF 10 Bergshamra IP 26
15:00 Djurgårdens IF FF 10 - Värtans IK blå 2 Hjorthagens IP 3
P2012-21
16:00 Djurgårdens IF FF 7 - AIK FF 7 Hjorthagens IP 3
P2012-22
11:00 Hägersten SK Gul - Högalids IF 1 Hägerstensåsens BP 25
P2012-23
11:00 Hammarby IF FF 16 grön - Hammarby IF FF 5 grön Hammarbyhöjdens BP 125
P2012-24
10:00 Boo FF 5 - Espanyol Academy IF 1 Orminge BP 16
12:00 Gustavsbergs IF FK Grön - Järla IF FK Röd Farstaborg 2
P2012-25
11:00 Boo FF 14 - Sickla IF Röd 2 Orminge BP 15
P2012-26
10:00 Hammarby IF FF 17 grön - Värmdö IF Vit Hammarbyhöjdens BP 125
11:00 Hammarby IF FF 5 vit - Saltsjöbadens IF 4 Hammarbyhöjdens BP 115
13:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Värmdö IF Röd Farstaborg 2
P2012-27
11:00 Gustavsbergs IF FK Vit - Reymersholms IK 2 Farstaborg 2
P2012-28
10:00 Hammarby IF FF 4 vit - Årsta FF 5 Hammarbyhöjdens BP 115
P2012-29
09:00 Hammarby IF FF 23 grön - Årsta FF 3 Hammarbyhöjdens BP 125
10:00 Örby IS Blå - Boo FF 15 Örby BP 15
P2012-30
09:00 Hammarby IF FF 9 vit - Älta IF 5 Hammarbyhöjdens BP 116
10:00 IFK Haninge B1 - Enskede IK Mörkblå1 Torvalla IP 216
P2012-31
11:00 Hammarby IF FF 7 vit - Sköndals IK FK 1 Hammarbyhöjdens BP 116
11:00 IFK Haninge J1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Torvalla IP 216
12:00 FoC Farsta FF Blå - Tyresö FF KC Gul Farsta IP 116
P2012-32
10:00 Tunisiska FC vit - Skogås-Trångsunds FF Gul Farsta IP 115
12:00 Hammarby IF FF 27 grön - Tyresö FF FÖ Gul Hammarbyhöjdens BP 125
P2012-33
10:30 Dalarö SK 1 - Tungelsta IF Svart Dalarö IP 125
14:00 IFK Haninge J2 - Tyresö FF FÖ Röd Torvalla IP 216
P2012-35
11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Brantbrinks IP 225
13:00 IFK Haninge H1 - Älvsjö AIK FF Röd Torvalla IP 216
P2012-37
10:00 Huddinge IF P12:7-1 - Grödinge SK Grön Glömstaskolans BP 15
10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Botkyrka Academy FC 1 Brantbrinks IP 225
P2012-38
15:00 Årsta FF 4 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Årstagårdens BP 125
P2012-39
14:00 Årsta FF 2 - KIF Söderort Årstagårdens BP 125
P2012-40
09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Brantbrinks IP 226
11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Alby BP 125
12:00 Hägersten SK Svart - IFK Tumba FK Vit Hägerstensåsens BP 26
P2012-42
11:00 Huddinge IF P12:7-2 - Sörskogens IF Vit Glömstaskolans BP 15
F2013- 1
10:00 Bollstanäs SK Blå - Täby FK 41 Bollstanäs IP 215
14:00 Vallentuna BK DF 4 - Vallentuna BK DF 1 Hagaplan 1
16:30 FC Djursholm - IFK Österåker FK 3 Djursholms IP 4
F2013- 2
10:00 Täby FK 51 - IFK Lidingö FK 11 vit Näsbydal 116
11:00 Danderyds SK FF Röd - Täby FK 21 Danderyds FH 11
17:00 Djurgårdens IF FF 5 - Viggbyholms IK FF Röd Hjorthagens IP 3
F2013- 3
09:00 Täby FK 22 - Djurgårdens IF FF 3 Näsbydal 126
14:00 IFK Viksjö Vit 2 - IFK Österåker FK 2 Viksjövallen 35
F2013- 4
09:00 Vallentuna BK DF 2 - IF Brommapojkarna 7 Hagaplan 1
F2013- 5
09:00 IF Brommapojkarna 9 - IF Brommapojkarna 4 Olovslunds BP 116
11:00 Råsunda IS 1 - Vasalund IF 1 Råstasjön 2
12:00 IFK Bergshamra - Ängby IF Svart 3 Bergshamra IP 25
F2013- 6
10:00 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 8 Olovslunds BP 115
11:00 Ängby IF Gul - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby IP 35
F2013- 7
09:00 IFK Viksjö Blå 2 - Ekerö IK Blå Viksjövallen 35
11:00 FK Bromma 1 - Djurgårdens IF FF 6 Ängby Södra BP 115
11:00 Ängby IF Svart 1 - Hässelby SK FF 1 Ängby IP 36
13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Kälvesta IOFF FK Svanängens IP 216
F2013- 9
15:00 Årsta FF 1 - Ingarö IF Vit Årstagårdens BP 127
F2013-10
13:00 Hammarby IF FF 5 grön - Värmdö IF Blå Hammarbyhöjdens BP 116
14:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Saltsjöbadens IF Vit Farstaborg 2
F2013-12
08:30 Skogås-Trångsunds FF Vit - Hanvikens SK Vit Nytorps Mosse IP 115
09:00 FoC Farsta FF Röd - Älvsjö AIK FF Vit 3 Farsta IP 115
10:00 Vega FC F13 - Nynäshamns IF FK 1 Lyckeby BP 115
10:00 Vendelsö IK 2 - Högdalens AIS röd Haningevallen 115
F2013-13
11:00 FoC Farsta FF Blå - Tungelsta IF Orange Farsta IP 116
F2013-14
10:00 Hägersten SK Gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Hägerstensåsens BP 25
12:00 Tullinge BK Vit - Älvsjö AIK FF Vit Trädgårdsstadsskolans BP 15
12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Enskede IK Vit Brantbrinks IP 225
F2013-15
11:00 Hägersten SK Svart - Essinge IK 1 Hägerstensåsens BP 26
P2013- 1
10:00 Bollstanäs SK Vit - Täby FK 52 Bollstanäs IP 226
10:00 Täby FK 81 - Bällsta FF 4 Näsbydal 125
17:00 Vallentuna BK 2 - IFK Österåker FK 1 Hagaplan 1
P2013- 2
09:00 Danderyds SK FF Grön - Vallentuna BK 3 Danderyds FH 12
10:00 Bollstanäs SK Brun - Täby FK 33 Bollstanäs IP 225
P2013- 3
12:00 Runby IF Gul - IFK Vaxholm BLÅ Runby IP 116
16:00 Vallentuna BK 1 - Danderyds SK FF Gul Hagaplan 1
P2013- 4
09:00 Bollstanäs SK Lila - Runby IF Röd Bollstanäs IP 226
12:00 Danderyds SK FF Röd - Enebybergs IF 3 Danderyds FH 11
P2013- 5
09:00 Bollstanäs SK FPGrön - Enebybergs IF 4 Bollstanäs IP 225
11:00 Runby IF Svart - Bollstanäs SK Orange Runby IP 116
11:00 Stocksunds IF Gul - Danderyds SK FF Svart Stockhagens IP 25
P2013- 6
09:00 Danderyds SK FF Vit - Djurgårdens IF FF 20 Danderyds FH 11
10:00 Täby FK 41 - IFK Stocksund Gul Näsbydal 126
15:15 FC Djursholm Vit - Täby FK 72 Djursholms IP 4
P2013- 8
13:00 IFK Lidingö FK 8 - Vasalund Stadshagens IF Vit Larsbergs BP 15
14:00 FC Djursholm Grå - Karlbergs BK Grön 2 Djursholms IP 4
19:00 Värtans IK blå 1 - IFK Lidingö FK 13 vit Hjorthagens IP 3
P2013- 9
12:00 IFK Viksjö Röd 2 - Bele Barkarby FF 4 Viksjövallen 36
P2013-10
09:00 FC Järfälla 2 - Kungsängens IF 2 Järfällavallen 225
11:00 IF Brommapojkarna 17 - Sundbybergs IK Vit Olovslunds BP 115
12:00 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 14 Veddestavallen 36
P2013-11
09:00 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 6 Järfällavallen 226
13:00 IFK Viksjö Blå 2 - Som United Fotbollsförening Vit Viksjövallen 36
P2013-12
12:00 IF Brommapojkarna 22 - Hässelby SK FF Röd Olovslunds BP 115
14:00 IFK Viksjö Gul 2 - Sundbybergs IK Blå Viksjövallen 36
P2013-13
11:00 AIK FF 13 - IFK Viksjö Röd 1 Råstasjön 3
12:00 Apollon Solna FK 13 - Ursvik IK P13_Lag2 Råstasjön 2
P2013-14
10:00 Vasalund IF Röd A - AIK FF 8 Råstasjön 3
P2013-15
10:00 IF Brommapojkarna 14 - Nockebyhovs IF 2 Olovslunds BP 116
10:00 Vasalund IF 12 - Hässelby SK FF Grön Råstasjön 2
12:00 Ängby IF Svart 2 - Apollon Solna FK Svart Ängby IP 36
18:00 Djurgårdens IF FF 22 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
P2013-16
10:00 Skå IK & Bygdegård Vit - Djurgårdens IF FF 15 Svanängens IP 216
11:00 FK Bromma Svart - Hässelby SK FF Grön/röd Ängby Södra BP 125
12:00 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 4 Olovslunds BP 116
14:00 Apollon Solna FK 13 Sv - Ekerö IK 3:Vit Råstasjön 2
15:00 AIK FF 4 - Spånga IS FK 9 Råstasjön 3
16:00 IFK Lidingö FK 21 blå - Ängby IF Gul 2 Larsbergs BP 15
P2013-17
10:00 Kälvesta IOFF FK Röd - IFK Lidingö FK 5 vit Kälvesta BP 126
13:00 Ängby IF Vit 2 - FK Bromma Vit Ängby IP 36
14:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Skå IK & Bygdegård Gul Larsbergs BP 16
P2013-18
08:00 Djurgårdens IF FF 8 - Ekerö IK 1:Gul Hjorthagens IP 3
10:00 FK Bromma Grön - Djurgårdens IF FF 21 Ängby Södra BP 126
12:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Lidingö FK 17 vit Svanängens IP 216
12:00 Ängby IF Svart 1 - IFK Lidingö FK 15 Ängby IP 35
13:00 AIK FF 6 - Ängby IF Gul 1 Råstasjön 3
P2013-19
14:00 IFK Lidingö FK 22 blå - IFK Lidingö FK 17 blå Larsbergs BP 15
P2013-20
09:00 Djurgårdens IF FF 3 - Vasalund Stadshagens IF A Hjorthagens IP 3
11:00 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 23 Olovslunds BP 116
13:00 IFK Lidingö FK 9 - Djurgårdens IF FF 10 Larsbergs BP 16
14:00 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 16 Råstasjön 3
15:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Ekerö IK 1:Vit Larsbergs BP 16
P2013-21
15:00 IFK Lidingö FK 21 vit - Djurgårdens IF FF 4 Larsbergs BP 15
P2013-23
10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Värmdö IF Blå Hammarbyhöjdens BP 126
12:00 Boo FF 13 - Järla IF FK Röd Orminge BP 16
12:00 Boo FF 7 - Nacka FC Svart Orminge BP 15
P2013-24
09:00 Hammarby IF FF 9 grön - Värmdö IF Svart Hammarbyhöjdens BP 126
16:00 Gustavsbergs IF FK SVART - Sickla IF Blå 3 Farstaborg 2
P2013-25
11:00 Boo FF 18 - Hammarby IF FF 8 grön Orminge BP 16
P2013-26
12:00 Hammarby IF FF 21 grön - Boo FF 8 Hammarbyhöjdens BP 126
15:00 Gustavsbergs IF FK RÖD - Ingarö IF Gul Farstaborg 2
P2013-27
11:00 Hammarby IF FF 28 grön - Fisksätra IF 2 Hammarbyhöjdens BP 126
14:00 Årsta FF 2 - Saltsjöbadens IF 2 Årstagårdens BP 126
P2013-28
13:00 Hammarby IF FF 22 grön - Örby IS Röd Hammarbyhöjdens BP 126
P2013-29
10:00 Enskede IK Grå 2 - Hammarby IF FF 7 grön Enskede IP 55
15:00 Årsta FF 3 - Reymersholms IK 5 Årstagårdens BP 126
P2013-30
10:00 IFK Haninge J1 - Tyresö FF SB Gul Torvalla IP 215
11:00 Örby IS Lila - Älvsjö AIK FF Blå 2 Örby BP 16
P2013-31
10:00 FoC Farsta FF Röd - Örby IS Gul Farsta IP 116
11:00 Enskede IK Orange - Enskede IK Svart Enskede IP 55
13:00 IFK Haninge H2 - Hanvikens SK Vit Torvalla IP 215
P2013-32
11:00 Enskede IK Lila 1 - IFK Haninge H4 Enskede IP 56
P2013-33
09:00 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Mörkblå2 Farsta IP 116
P2013-34
11:00 IFK Haninge H3 - Huddinge IF P13:1-1 Torvalla IP 215
P2013-35
10:00 Västerhaninge IF Röd - Vendelsö IK 2 Hanvedens IP 215
11:00 Vega FC P13Svart - Hanvikens SK Guld Lyckeby BP 116
12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF P13:5-1 Brantbrinks IP 226
P2013-36
10:00 Huddinge IF P13:5-3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange Källbrinksskolans IP 2
P2013-37
10:00 Enskede IK Lila 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Enskede IP 56
10:00 Tullinge BK Blå - Huddinge IF P13:1-2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 5 Brantbrinks IP 226
11:00 Huddinge IF P13:6-2 - IFK Tumba FK Blå Källbrinksskolans IP 2
12:00 IFK Haninge B1 - Rågsveds IF Grön 2 Torvalla IP 215
P2013-38
11:00 Tullinge BK vit - Stuvsta IF 4 Trädgårdsstadsskolans BP 15
11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF 1 Brantbrinks IP 226
12:00 Högdalens AIS svart - Älvsjö AIK FF Röd Bäckahagens BP 15
P2013-39
10:00 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF Blå Hägerstensåsens BP 26
10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Arameisk-Syrianska IF Blå Alby BP 125
P2003 kval till P19-1A
10:00 Reymersholms IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 4 - 3 Zinkensdamms IP 1
12:00 Vallentuna BK 1 - AIK Solna FK 3 - 1 Vallentuna IP 2
14:00 Sundbybergs IK - Akropolis IF 2 - 5 Sundbybergs IP 2
P2003 kval till P19-1B
16:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Boo FF 1 4 - 2 Brunna IP 2
18:00 Enskede IK - Rönninge Salem Fotboll 1 Farsta IP 1
P2005 kval till P17-1A
16:00 Bollstanäs SK Gul - IK Frej Talangfotbollsförening 1 2 - 0 Bollstanäs IP 1
P2005 kval till P17-1B
13:00 Nacka FC - Tyresö FF 1 5 - 0 Nacka IP 2
14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Arameisk-Syrianska IF 1 1 - 2 Solberga BP 1
16:00 Värmd�� IF - Enskede IK 1 - 2 Värmdövallen 1
17:30 Boo FF 1 - Segeltorps IF Boovallen 1
P2006 kval till P16-1A
12:30 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 6 - 1 Djursholms IP 2
17:45 Hammarby TFF 1 - IFK Stocksund Hammarby IP 1
P2006 kval till P16-1B
17:00 Hanvikens SK - Enskede IK 1 Trollbäckens IP 2
18:00 Älvsjö AIK FF P15-1 - IFK Tumba FK 1 Älvsjö IP 1
F2006/02:7
17:30 Ängby IF 1 - KIF Söderort 1 Ängby IP 2
F2008/05:7
11:00 IFK Lidingö FK röd - Spånga IS FK 1 0 - 7 Hersby BP 1
Mix F/P2010- 2
15:15 Bagarmossen Kärrtorp BK - Älvsjö AIK FF Kärrtorps IP 22
15:15 Älvsjö AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Älvsjö IP 3
Division 2 Dam M Svealand
18:00 Råsunda IS - Huddinge IF Skytteholms IP 3